Kadınca Yeni trend mavi göz farı

'Kişisel Bakım' forumunda Esra Öztürk tarafından 9 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Yeni trend mavi göz farı

  Her ne kadar tercihi az olsa da yeni trendler de moda dergilerin başlıklarında kendinden söz ettirmeyi başarmış mavi göz farı.
  Yeni trend mavi göz farı.

  Ön yargı ile yaklaşmadan bir baksanız aslında göz için gayet sevimli bir renk. Bir kere göz rengi ayırt etmeden hemen hemen her türlü göz rengine yakışıyor. Onun da haricinde kullanımı kolay ve aslında hatayı minimal düzeye indiriyor. Mavi göz farının her türlüsünü gözleriniz için tercih edebilirsiniz. Dingin mavi, pastel mavi, gümüş mavi… İnce bir tabaka halinde sürdüğünüz farı kaşlarınıza doğru yaymanızda buğulu gözlere sahip olmanızı sağlayacaktır. Mavi farın üstüne çektiğiniz siyah eyerline ile de gözünüze canlılık getireceksiniz. Benim de çok sevdiğim bir renk olan mavi kötü de bakılsa kendisini başköşeye zorla oturtmuş gibi. Neden zorla diyorum çünkü moda dünyasında gerçekten tiksinilerek bakılan bir renk olarak geçiyormuş. Şu anlarda ise kuaförlerin elinde ki mavi far stoklarının biteceğine garanti verebilirim. Deniz mavisi tonu ise mavi tonlarının arasında en beğendiğim tonlardan. Biraz abartı gibi gelebilir size fakat gerçekten güzel durduğunu sizlerde göreceksiniz. Göz pınarlarınıza da uygulayarak gözlerinizin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Artık gözlerinizi ön plana çıkartacağım diye simsiyah farlar kapkara gözler ile ortalıkta dolaşmanıza da gerek kalmadı. Masmavi gözleriniz ile denizi ve gökyüzünü gözlerinizde buluşturup güzel kombinler yapabilirsiniz.

  Her ne kadar moda olsa da fazla abartılmaması taraftarıyım. Ve bence kış için değil de ilkbahar için daha uygun bir renk mavi. Özellikle cıvıl cıvıl ilkbahar kıyafetlerinin üstüne yapılan mavi makyaj ile daha da göz önüne çıkacağınız kesin gibi. Demek ki ön yargılı olmamak gerekiyormuş, demek ki renk ayırt etmemek gerekiyormuş. Her an her renk moda olabilir. Hazırlıklı olun bayanlar.
   
Yükleniyor...