yıLan yaqı..........!

'Sağlıklı Yaşam' forumunda küLkedisi tarafından 5 Eki 2009 tarihinde açılan konu


 1. Yılan yağı özü, Arpa özü, Stearik asit, Nane yağı, Tokoferol, Cadı fındığı yağı, Hint yağı, Hindistan cevizi yağı, Palmiye yağı, Arı reçinesi, Dekspantenol, Esans bulunmaktadır.

  Yılan Yağı’nın Faydaları :
  Anti bakteriyel, antifungal ve doku yenileyici, Trikofiton mantarını inhibe ederek tineanın (saçlı derinin mikotik (mantar) hastalıkları) iyileşmesini, Yanık enfeksiyonlarının önlenmesini, yanıkların iyileşmesini, Deri ülserlerinin iyileşmesini, Oldukça ızdırap veren decubitus ülserlerinin iyileşmesini, Ameliyat sonrası yaraların iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olur.

  İnsanlar, saç dökülmesini engellemek için veya saç çıkarmak için bir çok yol denemişlerdir. Saç ektirme, kelliğe karşı şampuanlar gibi ürünler kullanmışlardır, bazıları az da olsa olumlu sonuçlar almışlardır. Ancak şimdi sizlere tanıtacağımız Yılan Yağı’nın etkileri kanıtlanmıştır ve saç dökülmesini kesinlikle engelleyerek, saç çıkarmaya da yarayan güçlü bir ilaçtır.
  Yılan yağı, öncelikle isim olarak biraz korkutucu gelse de çok faydalı bir ilaçtır. Etkisi kanıtlanmış olan yılan yağının bazı özelliklerini anlatalım.

  Yılan Yağı’nın özellikleri;
  - Zayıf olan saçların güç kazanmasına yardımcı olur.
  - Saç dökülmesi ırsi (aileden gelme) değilse saçın çıkmasını sağlar.
  - Eğer saç dökülmesi ırsi ise öncelikle tüylenme oluşmasını sağlar ve ardından saçı daha da güçlendirerek saç çıkmasını sağlar.
  - Mevcut olan saçın dökülmesini kesinlikle engeller.


  Yılan Yağı nasıl kullanılır ?

  Yılan Yağı, istenilen (saçın döküldüğü) bölgeye parmak ucu ile masaj şeklinde uygulanarak kullanılır. Bu işlemi 5-10 dakika uygulayınız ve bittikten sonra en az 3 saat bekleyiniz ve ardından saçınızı şampuanla yıkayınız. İşlem bitmiştir.
  Kullanımı çok basit olan Yılan Yağı düzenli kullanıldığında zamanla etkisini gösterecektir.   
Yükleniyor...