Yılbaşında Nereye Gidilir İstanbul

'Güncel Bilgiler' forumunda zamaneanne tarafından 12 Kas 2012 tarihinde açılan konu

 1. İstanbulda Yılbaşında Nereye Gidilir


  İstanbul Yılbaşı Mekanları


  Yılbaşında İstanbul en canlı şehirlerden biri olacak yine. İşte bu özel geceyi geçirmeniz için sizlere bazı mekan önerileri:

  LEB-I DERYA

  DJ performanslı gecenin özel menüsünde Ördek Foisgras, Marine Somon, Şampanya Köpüğünde Lagos Fileto, Erik Pestilli Demi-Glace Sos ve Konyaklı Kestaneli Patates Sufle eşliğinde Shitake Mantarlı Bonfile Bourguignon ve Trüflü Bitter Çikolata Mouse var.

  PUCCI

  Boğaz'ın eşsiz manzarasında yılbaşında, leziz yemeklerinin tadına varacağınız sıcak bir atmosfer Pucci Plus. Konuklar yılbaşı gecesi Pucci Plus yılbaşı özel meyve kokteyli eşliğinde karşılanırken ,Şef Mahmut Mencütekin ve ekibi titizlikle birbirinden lezzetli yemek alternatiflerini konukları için hazırladı.

  ZAZIE

  Zaziede yeni yıl heyecanı Aralık ayında başlıyor! Siz de yılbaşının tadını sevdiklerinizle birlikte Zaziede çıkarın. Aralık ayı boyunca Henkell Trocken, Prosecco di Conegliano ve Brut Premier şampanyaları yeni yıla özel fiyatlarla sunuluyor. Ayrıca Aralık ayı süresince Zazienin zencefilli yılbaşı kurabiyelerini tadabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

  KALAMIŞ POSH

  Kalamış'ın eşsiz güzelliğinde bir inci olan Kalamış Posh'un her katında yılbaşında eğlence ve keyif bir arada...

  GEMİ TERAS

  Yılbaşında, eş-dost Terasta toplanıp leziz bir akşam yemeğinin tadını çıkarmak, odun sobası başında ısınırken birkaç kadeh yuvarlamak, hoş sohbet eşliğinde yılın yorgunluğunu atmak, kestane&sıcak şarap keyfi yapmak, gecenin ilerleyen saatlerinde de kurtlarınızı dökmek isterseniz Gemi'ye bekleriz!
   
Yükleniyor...