Yorgun yüzler için makyaj sırları

'Kadınca' forumunda Habibe tarafından 18 May 2016 tarihinde açılan konu


 1. Yorgun yüzler için makyaj sırları

  [​IMG]
  Günlük koşturmaca, ev işleri, çarşı, alışveriş derken gün içerisinde yaşadığınız stres çoğu zaman yüzünüze yansır. Tüm bu yorgunluğun üzerine birde akşam katılacağınız özel davet tüm planları alt üst edebilir.

  İşte böylesi durumlarda yorgun yüzler için makyaj sırları konumuz imdadınıza yetişecektir. Yorgunluk, stres, regl dönemleri gibi kendinizi halsiz hissettiğiniz durumlarda yapmanız gereken bir kaç küçük ipucu verelim sizlere.

  Cildinizin nem dengesini ayarlamaya özen gösterin. Eğer kuru bir cildiniz varsa mutlaka nemlendirici kullanmaya özen gösterin ve gün içerisinde bol bol su için. Böylece daha yumuşak ve genç görünümlü bir haliniz olacak.

  Aşırı makyaj yapmak güzel görünmenin tek yolu değildir. Kapatıcı, nemlendirici ve bir allık ile doğal bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. Renkli nemlendiriciler kurtarıcınız olabilir.

  Yorgunluktan ya da uykusuzluktan şişen gözleriniz küçücük mü görünüyor? O halde koyu renk farlar ve düzgün çekilmiş bir eyeliner can kurtaran görevi görecektir. Gözleriniz bu sayede daha iri görünecek ve kirpik maşası ile kıvırdığınız kirpikleriniz bu görüntüyü daha da güzelleştirecektir.

  Allık sürerken yanaklarınızı içer doğru çekin ve elmacık kemiklerinizin üzerine değil hemen altına allık sürün.

  Dudaklarınız için ise şeffaf ve parlak rujlar tercih edin. Açık pembe tonları güzel bir seçim olabilir.
   
Yükleniyor...