youtube rekora gidiyor

'Haberler' forumunda DiScOvErEr tarafından 23 Oca 2009 tarihinde açılan konu

 1. Youtube için bir mahkeme kararı daha çıktı. Popüler video sitesi artık bizim için çifte yasaklı

  YouTube'a erişimin Türkiye'den mümkün olmadığını artık sağır sultan bile biliyor. Uzun süredir Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi'nin, 05.05.2008 tarih ve 2008/402 nolu kararı gereğince yasaklı olan YouTube, şimdi çifte yasakla boğuşmak zorunda... Sitenin ceza tahtasına yeni bir yasaklama kararı daha eklendi.

  Ankara çubuk Sulh Ceza Mahkemesi'nin, 30/10/2008 tarih ve 2008/558 nolu kararı gereğince YouTube'a erişim bir kez daha engellendi. Zaten Türk internet kullanıcılarına yasaklı olan site, böylece bir kez daha yasaklanarak "önemli bir rekora doğru" adım adım ilerlemeyi sürdürüyor. Herhalde Youtube ya da diğer bir site hakkında bizde olduğu kadar çok yasaklama kararı veren başka bir ülke yoktur!

  Şu an YouTube'a girmek isteyenler, karşılarında 2 farklı mahkeme kararı görüyor. Daha önce aynı sayfada 3 mahkeme kararını bir arada görme şerefine ulaşan bizler için önemli bir olay olmasa da, yeni mahkeme kararına hoş geldin diyoruz! CHIP

  [​IMG]
   
 2. Cevap: youtube rekora gidiyor

  iyi olmuşşş... toptan kapatsınlarr :)
   
 3. Cevap: youtube rekora gidiyor

  Aman bizim halkımıza yasak mı olur? Bizler bir yolunu bulup o yasağı çiğneriz hiç düşünmeyiz bu yasak neden konulmuş aceba diye... Yasaklandığı günden beri hiçbir şekilde bu siteye erişmeye çalışmıyorum :f20:
   
Yükleniyor...