Zayıflamanın Kolay Yolları

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Yasemin tarafından 22 Ağu 2013 tarihinde açılan konu

 1. Kolay Zayıflama Yolları Neler?


  Zayıflamak isteyip zayıflıyamıyorum diyenler için oldukça kolay kilo verme yollarıda var yeterki kararlı olun ve kilo vereceğinize inanın biraz azimle ve düzenli bir şekilde önerileir uygulamaya devam ederseniz kilo vermenizin çok zor olmadığını göreceksiniz.Zayıflamak herkesin isteğidir. özellikle yaş ilerledikçe bünye kilo almaya başlar özellikle bayanların bünyesi göbek ve basen kısmından kilo almaya uygundur. Bu nedenle kolay kilo vermeniz için aşağıdaki önerileri dikkate almanız kilo vermek isteyenler için oldukça yararlı olacak.

  Kilo vermek için kızartma ve pasta gibi yiyeceklerden uzak durmalısınız.Çünkü yağlı yiyecekler ve hamur işleri yiyerek kilo vermeyi hayal edemezsiniz.Bu besinleri fazla tükettiğinizde vücudunuz direk yağları depolayacaktır.Göbeğinizi inceltmek istiyorsanız kızartmalardan uzak duracaksınız.

  Dışarıda yemek yeme alışkanlığınızdan vazgeçmelisiniz.Özellikle cola,hamburger,cips türü yiyeceklerin bulunduğu yerlerden uzak durmalısınız.Bu önerilerin yanısıra bol bol meyve yemeye çalışın abartmadan tabiki.Ve bol su içmelisiniz günde 2 litre su içmeniz metabolizmanızın hızlanmasını sağlayacaktır buda hızlı kilo vermeniz için oldukça önemli bir ayrıntı.

  Yemek sürenizi uzun tutmayın belirli bir süre ayırın kendinize bu süre sonunda yemek yemeyi bırakın.Bir küçük ayrıntı bunu hepmiz yapıyoru nedense masaya ne var ne yok herşeyi getirmemek gerekiyor.Çünkü masaya koyduğunuz herşeyden fark etmeden yiyeceksinzidir.Ekmek tüketiminize dikkat ederseniz kilo vermek için oldukça büyük yol katetmiş olursunuz.

  Yukarıdaki önerileri dikkate alırsanız ve düzenli spor yapmayıda ihmal etmezseniz kilo vermemek için hiçbir nedeniniz kalmayacaktır.Artık zayıflamamak için önünüzde hiçbir engel bulunmadığına kendinizi inandırın.

  [IMGALT=https://forumdaslar.com/upl/uploads/kolay-kilo-verme-yollari-81734.jpg]kolay-kilo-verme-yollari-81734[/IMGALT]
   
Yükleniyor...