Zayn malik kimdir kısaca hayatı

'Biyografi' forumunda Yasemin tarafından 14 Mar 2014 tarihinde açılan konu

 1. Zayn malik kimdir hayatı

  Zayn Malik One Drection müzik grubununun üyelerinden birtanesidir.Genç şarkıcının hayatı hakkında merak ettiklerinizi ve bilmek istedilerinizi Zayn Malik'in aşağıdaki kısa biyografisinde bulabilirsiniz.Zayn Malik 1993 yılında İngiltere'de dünyaya gelmiştir.Aslen Pakistanlıdır ve müzlümandır Zayn Malik.Genç şarkıcının 3 kız kardeşi vardır.

  Zayn Malik küçüklüğünü Küçükken başa çıkılması zor biriydim diyerek anlatıyor.Biraz hiperaktif olduğunu söyleyen genç şarkıcı bu nedenle annesinin kendisini çocuk arabasınd agezdirdiğini söylüyor. Annesi de Zayn'i Zayn bilgisayar başında şarkılara saatlerce eşlik ederdi. diye anlatıyor.

  Zayn Malik saçları yüzünden ilk iki okulundan atıldığını ama kız kardeşleri ile başka okula geçince uyum sağladığını söylüyor.Şarkıcı 2010 yılında Malik X-Factor'e Let Me Love You şarkısıyla katıldı. Ancak Boot Camp'ta diğer grup üyeleri gibi elenmiştir.

  One Direction ile 8 single ve 3 stüdyo albümüne imza atmıştır. 2012 yılında grubun 2. stüdyo albümü Take Me Home çıkmıştır.Grup 2013 yılının Kasım ayında 3.stüdyo albümleri olan Midnight Memories'i yayınlamıştır.

  zayn-malik-kimdir-.
   
Yükleniyor...